Ücretsiz Karasu Turu Yalnızca Bilgi Al Hem Kültür Hem Ticaret E-Bülten
 • 1

  Örnek anket sorusu 1

 • 2

  Örnek anket sorusu 2

 • 3

  Örnek anket sorusu 3

 • 4

  Örnek anket sorusu 4

 • Sonuçları almak için lütfen iletişim bilgilerinizi giriniz..

Filizfidanoğlu İnşaat’ın bu zamana kadar yapmış olduğu 35 proje & 1200 ü aşkın daire bu doğal zenginliklere 5 dk. ile 15 dk. arasında mesafelerdedir.

Doğal Zenginlikleri

Sahili


Türkiye’nin en uzun Dünya sıralamasın da ise ilk 5’te bulunan Karasu sahili 28 km uzunluğuyla yerli ve yabancı turistleri büyülüyor. Dünyada nadir bulunan ince taneli kristal kumu sayesinde ve sahil boyu uzanan mekanlarıyla ailenizle değerli vakit harcayabilirsiniz.

Nüfus Durumu


Kışın 50-70 bin arası değişen nüfusu, yazın yerli ve yabancı turistlerinde gelmesi ile 350-400 bin’e ulaşıyor.

Maden Deresi


Projelerimize 10dk mesafede bulunan ve özellikle kültür turizmine meraklı ailelerimizin en sık uğradığı mekanlardan biri olan Maden deresi Karasu’nun en değerli doğal alanlarından biridir. Antik Çağdan kalan mağaralarının yanı sıra, şelaleleri ve piknik alanlarıyla ünlü Maden deresi Siz doğa sever ailelerimizi bekliyor.

Acarlar Longozu


Karasu/Yenimahalle de yapmış olduğumuz projelerimize sadece 15dk mesafede bulunan Acarlar longozu muhteşem doğası, nehrin üzerinde ki salaş restoranları, tekne turlarıyla hem ailelerimizin hem de yerli ve yabancı turistlerin dikkatini çekmekte.

Poyrazlar Gölü


Sakarya’nın karasu ilçesi 28 km’lik Sahili, tertemiz havasının yanı sıra doğanın sunmuş olduğu eşsiz güzelliklere de sahiptir. İlçe merkezine 7 ila 8 km mesafede Sakarya nehrinin kenarın da yer alan poyrazlar gölü bunlardan sadece biri.

Küçük Boğaz


Sakarya Karasu’ya ait bir başka doğal güzellik de Küçük boğaz gölü dür. Göle birçok derenin suları boşalır. Gölün denizle bağlantısı bazen kapanır bazen açılır. Etrafı görülmeye değer bir doğal zenginliktir.Haftalık Olarak Güncellenen Kampanyalarımızdan Faydalanmak ve Ücretsiz Karasu Turuna Katılmak İçin Lütfen Tıklayın.