Ücretsiz Karasu Turu Yalnızca Bilgi Al Hem Kültür Hem Ticaret E-Bülten
 • 1

  Örnek anket sorusu 1

 • 2

  Örnek anket sorusu 2

 • 3

  Örnek anket sorusu 3

 • 4

  Örnek anket sorusu 4

 • Sonuçları almak için lütfen iletişim bilgilerinizi giriniz..

30 yıllık yapı malzemeleri, 20 yıllık inşaat sektörü ve 5 yıllık otelcilik sektöründeki tecrübelerimizle, rol model olmaya ve Türkiye Cumhuriyeti Ekonomisine katkıda bulunmaya onur ve gururla devam ediyoruz.

Grup Şirketler

Filizfidanoğlu İnşaat

Filizfidanoğlu İnşaat, 120 yıllık geçmişiyle Karasu’nun en köklü ailelerine ait olmakla birlikte, sektöre atıldığı ilk günden itibaren, sektöre ve rakiplerine kurduğu değerler ile öncülük etmeyi bilmiştir. Profesyonel kadrosu, kökleşmiş çalışma anlayışı ve prensiplerine bağlı yönetimsel anlayışıyla hem bugünün hem de yeni neslin kaliteli ve güvenilir yaşam merkezleri inşa etmektedir. Değerlerine bağlı ve ülkeyi münhasır medeniyetler seviyesine çıkarma yolunda üzerine düşen vazifelerin her zaman bilincinde olmuş, bu bilinçle ve ortaya koyduğu projeler ile rakiplerine ve gelecek nesillere ilham kaynağı olmuştur.


Carpediem Diamond Otel ✯✯✯✯

2010 yılında kurulan otelimizde 250 kişilik restaurant, 600 kişilik A La Carte Restaurant ve 800 kişilik disko bulunmaktadır. Yarı olimpik yüzme havuzu, aquapark, çocuk havuzu, çocuk oyun parkı sezon boyunca konaklama müşterilerimize açıktır. Otelimiz yarım pansiyon sisteminde hizmet vermekte olup yemekler sabah kahvaltısı ve akşam yemeği şeklinde açık büfe olarak verilmektedir. Otelimizin 3 süit, 50 standart, 23 apart olmak üzere toplam 76 odası vardır. Odalarımızın tümünde klima ve plazma televizyon bulunmaktadır. Doğu Marmara’nın tatil merkezi Karasu’da, Otel Carpediem Diamond’da yeriniz hazır sizleri bekliyor.


Filizfidan Yapı & Boya

Turizm ve İnşaat sektöründe faaliyetini sürdüren Filizfidanoğlu inşaat kendi yapı marketleriyle de fark yaratmaya devam etmekte. Kendi yapı marketlerinden tahsis etmiş olduğu son derece kaliteli ürünleri projelerin de kullanarak ve bu ürünlere on yıl garanti vererek bu alanda da ne kadar iddialı olduğunu siz değerli ailelerimize göstermekteyiz.


Haftalık Olarak Güncellenen Kampanyalarımızdan Faydalanmak ve Ücretsiz Karasu Turuna Katılmak İçin Lütfen Tıklayın.