Ücretsiz Karasu Turu Yalnızca Bilgi Al Hem Kültür Hem Ticaret E-Bülten
 • 1

  Örnek anket sorusu 1

 • 2

  Örnek anket sorusu 2

 • 3

  Örnek anket sorusu 3

 • 4

  Örnek anket sorusu 4

 • Sonuçları almak için lütfen iletişim bilgilerinizi giriniz..

Bizim en değerli hazinemiz siz değerli aile üyelerimizdir. Şirketimizden daire alan müşterilerimizin hepsine maddi, manevi katkı sağladığımız için çok mutluyuz. Mutluluk paylaştıkça güzel...

Hakkımızda

1998 yılından inşaat, turizm, yapı malzemeleri ve boya sektörlerinde iştirak eden Filizfidanoğlu Şirketler Grubu, profesyonel kadrosu, modern iş kültürü ve prensiplerine bağlı idari anlayışıyla hem bugünün hem de geleceğin dayanıklı, kaliteli ve güvenilir yaşam alanlarını inşa etmektedir. Toplum refahına ve Türkiye Cumhuriyeti ekonomisine katkı sağlamak için yatırımlarına ve girişimlerine devam ettiği bu yolda, teşebbüste bulunduğu sektörlerde lider pozisyonda olan şirketimiz, yürüttüğü projeler ile rakiplerine rol model ve ilham kaynağı olmuştur.

Vizyonumuz


Modern çağın teknolojik gelişmeleri ışığında, ileri düzey çalışma yöntemlerimiz, profesyonel personel seçimimiz ve eğitimlerimiz sayesinde yapılan çalışmaların, kullanılan malzemenin ve yürütülen projelerin kalitesini artan bir ivmeyle devamlı olarak geliştirerek, müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarının fazlasıyla karşılamak amacıyla Filizfidanoğlu İnşaat’ın önderliğini yaptığı consept daire anlayışıyla zaman ve eforlarını asıl yaşam alanlarına yöneltmelerine katkıda bulunmak ve yaşam kalitelerini arttırarak memnuniyet düzeylerini en üst seviyeye taşımaktır.

Misyonumuz


Sorumluluğumuzun bilincinde olarak merkezinde müşteri olan bir yaklaşımla, yarını en iyi metotla kurarak dünden çok daha iyi bir gelecek oluşturmak için teşebbüste bulunduğumuz her alanda doğa dostu, teknolojik, sosyal ve ekonomik olarak ileriye dönük iyileşme ve gelişmeye zemin hazırlayarak ülke ekonomisine ve toplum refahına katkı sağlamaktır.


Haftalık Olarak Güncellenen Kampanyalarımızdan Faydalanmak ve Ücretsiz Karasu Turuna Katılmak İçin Lütfen Tıklayın.