Ücretsiz Karasu Turu Yalnızca Bilgi Al Hem Kültür Hem Ticaret E-Bülten
 • 1

  Örnek anket sorusu 1

 • 2

  Örnek anket sorusu 2

 • 3

  Örnek anket sorusu 3

 • 4

  Örnek anket sorusu 4

 • Sonuçları almak için lütfen iletişim bilgilerinizi giriniz..

Çünkü "Filizfidanoğlu İnşaat" 20 yıldır müşterileri, her zaman ailesinin bir parçası oldu ve bu aile her geçen gün daha da büyüdü.. Sadece kazanmadı daha fazlasını ailesine kazandırdı. Birlikte hızla büyüyen Filizfidanoğlu İnşaat Karasu standartlarını her sene bir tık üstüne taşımaya ve rakip firmalarına ilham kaynağı olmaya devam edecek...

Karasu’da Neden Filizfidanoğlu İnşaat ?

1988 yılından bu yana inşaat, boya, yapı ve turizm ve otelcilik sektörlerinde, teşebbüs alanlarında liderliğini kabul ettiren ‘’FİLİZFİDANOĞLU İNŞAAT” sizlere sunmuş olduğu değerli projelerle adından söz ettirmeye ve siz değerli müşterinden takdir görmeye devam etmektedir. Yapmış olduğu ‘’LÜKS,KALİTELİ ve GÜVENLİ’’ projelerle Binlerce insanı ev sahibi yapmış ve yapmaya da devam edecek olan FİLİZFİDANOĞLU İNŞAAT kazandırmaya devam eden projelerle Karasu’da öncü olmaya devam etmektedir.


Projelerinde kullanılan malzemelerin tamamı kendi YAPI-MARKET’ lirinde üretilen son derece kaliteli estetik ve 10 yıl garantili ürünlerdir. Bunun yanı sıra projelerin değerlerine değer katmasının en önemli etmenlerinden birisi de, projelerin bulunduğu konumlardır. Karasu’nun en değerli, en güzel ve en çok değer kazanan bölgelerini tercih eden FİLİZFİDANOĞLU İNŞAAT, görkemli projelerini Karasu’nun muhteşem doğası ve güzellikleriyle harmanlayarak, hayal ettiğiniz yaşamı sizlere büyük Fırsatlarla sunar.


Daire sahibi yaptığı ailelerle sürekli iletişim halinde olup, herhangi bir sıkıntı veya ihtiyaçlarında daima yanında olan FİLİZFİDANOĞLU inşaat profesyonel kadrosuyla da ön plana çıkmaktadır. FİLİZFİDANOĞLU İNŞAAT sizleri Karasu’da hayallerinize kavuşturmaya büyük fırsatlarla devam ediyor. Siz hayallerinize yaklaşmak için adımınızı atın, hayalleri gerçeğe dönüştürme işini bize bırakın.Haftalık Olarak Güncellenen Kampanyalarımızdan Faydalanmak ve Ücretsiz Karasu Turuna Katılmak İçin Lütfen Tıklayın.