Ücretsiz Karasu Turu Yalnızca Bilgi Al Hem Kültür Hem Ticaret E-Bülten
 • 1

  Örnek anket sorusu 1

 • 2

  Örnek anket sorusu 2

 • 3

  Örnek anket sorusu 3

 • 4

  Örnek anket sorusu 4

 • Sonuçları almak için lütfen iletişim bilgilerinizi giriniz..

Filizfidanoğlu İnşaat’ın yapmış olduğu, site içerisindeki konsept dairelerinden, satın alan değerli ailelerimiz senede minimum %35 kar garantisi ile daire sahibi oldular.

Dev yatırımlar & İş imkanları ★

Sanayi alanın da oldukça ileri düzeyde gelişme gösteren karasu iş bakımından da istihdam sağlamaktadır. Yapılan ciddi yatırımlar ile birçok büyük firma istihdam alanında karasu ya yatırım yapmak için harekete geçmişlerdir. Bu firmaların başında Hyundai assan, chery jeep, Haydarpaşa Gümrüğü ve Ulusoy yatırımlarına başlamış durumdadır. Bu yatırımların tamamlanmasıyla birlikte karasu ekonomik anlamda ciddi imkân sunacaktır. Özellikle yaz aylarında ticaretle uğraşan bireyler 3 aylık dönem de ciddi kazançlar elde etmektedir.


 

3. köprü ile körfezden boşuna dolaşılan yol (70km.) ortadan kalkmış olacak ve yaklaşık 1 saat 50 dk. olan İstanbul Karasu arası artık 1 saat 10 dk. olacak.


 

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu “Karadeniz’den dünyaya açılan bir Sakarya için çalışmaları büyük gayretle sürdürdüklerini” söyledi.


 

Karasu Limanı’yla Karadeniz’den dünyaya açılarak “Otomotiv Şehri Sakarya Projesi”ni gerçekleştirmek, tarım, sanayi, turizm ve ticarette marka şehir olmak istediklerini vurguladı.


 

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu yaptığı açıklamada “Sahillerimizin dönüşümü Karasu’dan başlıyor. Yaklaşık 5 Milyon TL’lik yatırımla Karasu sahilinde yeni yaşam alanı oluşturuyoruz. Hayırlı olsun” dedi.


 

Yeni Yapılan Karasu Araştırma Hastanesi  800 kişilik çalışan kapasitesi ile tüm sağlık sorunlarınızın çözüm noktasıoldu. Emeği geçen herkese teşekkürler.Haftalık Olarak Güncellenen Kampanyalarımızdan Faydalanmak ve Ücretsiz Karasu Turuna Katılmak İçin Lütfen Tıklayın.