Ücretsiz Karasu Turu Yalnızca Bilgi Al Hem Kültür Hem Ticaret E-Bülten
 • 1

  Örnek anket sorusu 1

 • 2

  Örnek anket sorusu 2

 • 3

  Örnek anket sorusu 3

 • 4

  Örnek anket sorusu 4

 • Sonuçları almak için lütfen iletişim bilgilerinizi giriniz..

Filizfidanoğlu İnşaat'tan bir sene önce ₺90.000'ndan daire alan ailelerimiz, bugün dairelerine minimum ₺150.000'na alıcı bulabiliyor. Sanırım bu da başarımızın kısa bir özeti...

Ne Kazanırım ?

Başlı başına bir yatırım bölgesi olan Karasu da yapmış olduğumuz lüks projelerimizle hem Karasu’nun gelişimine katkı sağlamış hem de binlerce ailemizi daire sahibi yapmış olduk. Hali hazır da bitmiş veya topraktan olan projelerimiz den daire sahibi olan ailelerimizin çok ciddi şekilde kar ettikleri gözlemlenmiştir. Bunun en büyük sebebinin devlet tarafından yapılan sürekli yatırımların yanı sıra Filizfidanoğlu inşaat olarak projelerimizi Karasu’nun en değerli ve en çok gelişen bölgelerine yapmış olmamızdır.


 

Bugün projelerimiz den çok geç kalmadan lüks bir daire satın alarak hem yaz kış rahatlıkla keyifli vakitler geçirebileceğiniz, tüm vaktinizi sevdiklerinize ayırarak huzurlu günler yaşayabileceğiniz hem de kısa vade de ciddi bir yatırım yaparak gelecek neslinize aktarabileceğiniz bir projeye sahip olacaksınız. Bugüne kadar bizi tercih eden ailelerimizin yüzündeki tebessümü görmek bize yeter de artıyor. Sizleri de çok geç kalıp keşke demeden aramızda görmekten ve bu fırsatlardan yararlanmanızı sağlamaktan mutluluk duyacağız.Haftalık Olarak Güncellenen Kampanyalarımızdan Faydalanmak ve Ücretsiz Karasu Turuna Katılmak İçin Lütfen Tıklayın.