Ücretsiz Karasu Turu Yalnızca Bilgi Al Hem Kültür Hem Ticaret E-Bülten
 • 1

  Örnek anket sorusu 1

 • 2

  Örnek anket sorusu 2

 • 3

  Örnek anket sorusu 3

 • 4

  Örnek anket sorusu 4

 • Sonuçları almak için lütfen iletişim bilgilerinizi giriniz..

İstanbul'un keşmekeşinden sıkılan Filizfidanoğlu İnşaat'ın değerli aile üyeleri haftalık olarak yaklaşık 9 - 12 daire satın alıyor. Yüksek kazanç, Doğa ile iç içe huzur dolu bir yaşam ve uygun fiyat seçeneklerini değerlendirmek sizin elinizde. Seçim sizin...

İstanbul Karasu’yu Seçiyor?

Birçoğumuzun hayallerini süsler deniz, kum, güneş ve muhteşem bir doğa. Hep erteleriz hayallerimizdeki o muhteşem yaşamı. Hayal ettiğimiz yaşamda, hep diğer insanların başrol oynadıklarını görüp hüzünlenir, yıllardır içinde sıkıştığımız, cam fanus misali hapsolduğumuz, olumsuz yaşam koşullarında bunaldığımız büyükşehirlere, aitlik duygusunu hiç yitirmeyip, arka plandaki ‘hayal’ ettiğimiz yaşamı kendimize layık göremeyiz.


Hâlbuki bu hayallerimiz çok uzak değildir bize. Korkularımızın, tereddütlerin, sürekli hayalini kurduğumuz yaşamı ertelemenin arkasına sığınıp hayallerimizi küstürürüz kendimize bir nevi. Oysaki bunu ne biz nede sevdiklerimiz hak etmiştir. Eğer hayalleriniz sizi çağırıyorsa ve önünüze hayalleriniz için fırsatlar çıkıyorsa ‘’gelin’’ bu durumdan diğer insanlar gibi siz de faydalanın…Haftalık Olarak Güncellenen Kampanyalarımızdan Faydalanmak ve Ücretsiz Karasu Turuna Katılmak İçin Lütfen Tıklayın.