Ücretsiz Karasu Turu Yalnızca Bilgi Al Hem Kültür Hem Ticaret E-Bülten
 • 1

  Örnek anket sorusu 1

 • 2

  Örnek anket sorusu 2

 • 3

  Örnek anket sorusu 3

 • 4

  Örnek anket sorusu 4

 • Sonuçları almak için lütfen iletişim bilgilerinizi giriniz..

Her koşulda ailelerine destek olmuş bir firma oluşumuzdan ve bunu 5000 tapu teslimi ile ispatlamış olmaktan gurur duyuyoruz. Verdiğiniz değer için teşekkür ederiz.

Sakarya / Karasu

Sakarya Karasu; TÜİK’in yaptığı araştırmalara göre gayrimenkul yatırım bölgeleri arasında ilk 5 te yerini aldı. Sakarya   Karasu, küçük birikimlerin büyük yatırımlara dönüştüğü yer olmayı başardı.


Coğrafi Konum


Karasu, Marmara Bölgesi’nde, Sakarya İli’ne bağlı bir ilçe , doğusunda Kocaali ilçesi, güneyinde Hendek ilçesi, güneybatısında Ferizli ilçesi batısında Kaynarca ilçesi ve kuzeyinde de Karadeniz ile çevrilidir. Marmara Bölgesi’nin Batı Karadeniz ile birleştiği yerde, Sakarya’nın kuzeyinde yer alan ilçe toprakları hafif dalgalı alçak alanlardan oluşmuştur. Karadeniz kıyısındaki düzlüklerin gerisinde hafif eğimlerle yükselen alanlar, bu alanların güneyinde de dalgalı düzlükler bulunur. Ancak birkaç yıl içerisinde kıyı bölümlerinin bir kısmına dalgakıran yapılarak akıntı kısmi engellenmiştir.


Deniz, kum, güneş ve muhteşem bir doğa

Hep erteleriz hayallerimizdeki o muhteşem yaşamı. Hayal ettiğimiz yaşamda, hep diğer insanların başrol oynadıklarını görüp hüzünlenir, yıllardır içinde sıkıştığımız, cam fanus misali hapsolduğumuz, olumsuz yaşam koşullarında bunaldığımız büyükşehirlere, aitlik duygusunu hiç yitirmeyip, arka plandaki ‘hayal’ ettiğimiz yaşamı kendimize layık göremeyiz.

Hâlbuki bu hayallerimiz çok uzak değildir bize. Korkularımızın, tereddütlerin, sürekli hayalini kurduğumuz yaşamı ertelemenin arkasına sığınıp hayallerimizi küstürürüz kendimize bir nevi. Oysaki bunu ne biz nede sevdiklerimiz hak etmiştir. Eğer hayalleriniz sizi çağırıyorsa ve önünüze hayalleriniz için fırsatlar çıkıyorsa ‘’gelin’’ bu durumdan diğer insanlar gibi siz de faydalanın…Haftalık Olarak Güncellenen Kampanyalarımızdan Faydalanmak ve Ücretsiz Karasu Turuna Katılmak İçin Lütfen Tıklayın.